Новини політики. 22 січня. Київ. Президент України Віктор Янукович згадав про “живий ланцюг” під час урочистого зібрання у Палаці Україна, присвяченого Дню Соборності.

Віктор Янукович
Віктор Янукович

Про це повідомляє “Gazeta.ua“.

“22 січня 1990 року, як і в далекому 1919 році на підтримку Соборності українських земель від Львова до Києва утворився “живий ланцюг”. Відчуття єдності, братерства, прагнення свободи та відчуття незалежної України були для мільйонів громадян потужним поштовхом до проголошення незалежності. Сьогодні тема єдності набула величезної ваги”, – зазначив Віктор Федорович.

Президент наголосив що сьогодні незалежність держави ставиться вище за інтереси окремих політичних сил. Віктор Янукович похвалився, що влада змогла встановити в країні політичну стабільність.

“Президент, парламентська більшість та уряд взяли на себе відповідальність за проведення реформ. Це не подобається політикам, які через невміння об’єднувати зусилля та нескінченні чвари привели країну до глибокої соціально-економічної кризи і тепер намагаються будь-якою ціною повернутися до влади. Навіть ціною того, що дискредитують державу в очах світової спільноти. Розповідають, що частина людей є патріотами, а частина їх антиподами. Ми це проходили п’ять років тому і нічого хорошого з цього не вийшло.”

У своїй доповіді Янукович припустився помилки, але відразу виправився.

“Україна перетворюється на ринок збуту неякісної продукції і постачальника дешевої робочої сили, вона незалежна від імпорту. Вибачте, я помилився. Україна дуже залежна від імпорту енергетичної та високотехнологічної продукції.”

Варто зазначити, Янукович читав доповідь майже не піднімаючи очей.

Після промови Віктор Федорович спустився у залу, аби подивитися святковий концерт. Він усівся між екс-президентами України Леонідом Кучмою та Леонідом Кравчуком. Більшість глядачів у залі — це студенти та держслужбовці.

Comments

  1. на Майдане всем платили по 150 грн! Неужели этот урка думает, что ему это поможет?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.