Новини України. 18 січня. Дніпропетровськ. Родичі жертв дніпропетровського ДТП за участю сина прокурора відмовилися від своїх претензій.

Жертви ДТП владнавши фінансові проблеми відмовилися від обвинувачень

Про це повідомив 18 січня перший заступник Запорізької обласної прокуратури Олександр Попович.

Попович уточнив, що прокуратура в найближчі дні передасть до суду справу за обвинуваченням сина прокурора Жовтневого району Дніпропетровська Дмитра Рудя у скоєнні ДТП, що спричинила загибель трьох осіб.

“Зараз потерпілі знайомляться з її матеріалами, якщо ніхто не буде затягувати, в силу різних причин, то може воно до кінця тижня піде до суду”, – сказав він.

Прокурор Запорізької області В’ячеслав Павлов заявив, що передача справи до суду може затягнутися через небажання потерпілих знайомитися з матеріалами кримінальної справи.

“Як би це м’якше сказати… Вони (родичі загиблих у ДТП) вирішили багато своїх матеріальних проблем, і тепер у них знизився ступінь праведного гніву і обурення”, – зазначив він.

“Тому вони вже не сильно зацікавлені у якнайшвидшому направленні кримінальної справи до суду. Більше нічого не буду говорити – ви мене зрозумієте, так? До того ж у потерпілих є адвокат, який наполягає на тому, що “не треба їх зайвий раз турбувати”, – зазначив Павлов.

У прокуратурі області також додали, що в справі є нотаріально завірені довідки про відсутність претензій до підозрюваного з боку потерпілих, однак припинити справу з цієї причини правоохоронці не можуть.

“Вони права не мають, це справа тяжка”, – сказав Павлов.

Джерело ГазетаУа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.