Новини світу. 26 січня. Молодший син північнокорейського лідера Кім Чен Іра і спадкоємець у владі в КНДР Кім Чен Ин може незабаром самостійно, без батька, відвідати Китай.

Кім Чен Ин
Кім Чен Ин самостійно поїде в Китай

Мета цієї поїздки полягає в тому, щоб заручитися підтримкою офіційного Пекіна в тому, що стосується його майбутнього приходу до влади. Про це пише сьогодні газета «Чосон ільбо» з посиланням на південнокорейські урядові джерела.

«Схоже, що Кім Чен Ин поїде до Китаю сам. Згідно з даними розвідки, це може відбутися відразу після святкування Нового року за місячним календарем, 2-4 лютого», – зазначило джерело газети.

Кім Чен Ин вже відвідував КНР в серпні минулого року. Тоді він супроводжував батька під час його несподіваної поїздки до Піднебесної.

Вояж наступника буде нагадувати першу самостійну поїздку до Китаю нинішнього керівника країни Кім Чен Іра в 1983 році після того, як Кім Ір Сен оголосив його в 1974 році спадкоємцем у владі в КНДР. Очікується, що під час перебування в Китаї Кім Чен Ин познайомиться з представниками вищого керівництва КНР і може бути прийнятий головою КНР Ху Цзіньтао і його передбачуваним наступником Сі Цзіньпіном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.