Новини шоу-бізнесу. 17 січня. США. Зараз Шварценеггер читає три сценарії, і, можливо, буде зніматися в одному з фільмів, які будуть за ними зняті.

Арнольд Шварценеггер повертається в кіно

“В одному з них я можу зіграти старого (німецького) солдата, який перед самим кінцем війни отримує наказ вбити дітей. Він не виконує цей наказ, а з ризиком для власного життя рятує засуджених. Цей сценарій заснований на реальній історії”, – розповів Шварценеггер.

На думку фанатів актора, мова йде про сценарій “With Wings as Eagles“, який написав Рендалл Уоллес (“Хоробре серце”, “Ми були солдатами”). Історія дійсно заснована на житті німецького офіцера, який допоміг втекти американським військовополоненим.

Будь-якої інформації про два інші сценарії немає.

Шварцнеггера обрали на посаду губернатора сім років тому, після того, як він пообіцяв поліпшити економічний стан Каліфорнії. Однак проблеми в економіці одного з найбільших американських штатів під його керівництвом лише наростали, а його популярність серед виборців падала.

У той же час, Шварценеггер заслужив повагу захисників природи, представивши на території Каліфорнії найжорсткіші у США закони по боротьбі з глобальним потеплінням.

Шварценеггер обирався губернатором Каліфорнії двічі поспіль і, за законодавством штату, не міг виставляти свою кандидатуру на виборах.

На початку січня 2011 року він покинув займану посаду.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.