Новини спорту. 31 січня. Донецький “Шахтар” і львівські “Карпати” вдало стартували на міжнародному турнірі “Copa del Sol” в Іспанії.

Copa del Sol
Українські клуби вдало стартували на Copa del Sol

“Шахтар” у першому матчі з рахунком 2:1 обіграв чеську команду “Вікторія” з міста Плзень. Чехи повели в рахунку на 50-й хвилині гри, після точного удару Коларжа. Але команда Мірчі Луческу зуміла не тільки зрівняти рахунок, але й вирвати перемогу. Героєм матчу став Дуглас Коста, який на 81-й і 90-й хвилинах відзначився забитими м’ячами. 1 лютого у чвертьфіналі “Copa del Sol” суперником “Шахтаря” стане норвезький “Нордшелланд”.

Суперниками “Карпат” у першому матчі став норвезький “Мельде”. Львів’яни відкрили рахунок на 24-й хвилині, після того як Кожанов реалізував пенальті. Але вже через шість хвилин рахунок став рівним. У другому таймі забитих голів не було, і за регламентом турніру команди пробивали післяматчеві пенальті. Гравці “Карпат” реалізували п’ять ударів, у той час як суперники забили тричі. Таким чином, “Карпати” пробилися в 1/4 фіналу, де зіграють зі шведським “Гетеборгом”.