Новини України. 4 січня. У Львівській області продовжують гасити пожежу на шахті «Межирічанська» ДП «Львіввугілля», яка виникла ще 21 грудня 2010 року.

Шахта
Пожежу на шахті "Межирічанській" гасять з минулого року

Як повідомляє прес-центр ГУ МНС у Львівській області, 21 грудня 2010 року о 20.18 год. в селі Межиріччя Сокальського району Львівської області виникла пожежа на шахті «Межирічанська» ДП «Львіввугілля» на глибині 485 м верхньої приймальної площадки північного квершлагу. Робота шахти призупинена.

На момент пожежі на аварійній ділянці перебувало 77 чоловік, яких о 22.30 год. вивели на поверхню. Травмованих та загиблих немає.

Протягом 21-03 січня тривають аварійно-відновні роботи з ліквідації пожежі.
26.12.10 року близько 18.30 год. після проведення повторного контролю за газовою обстановкою на аварійній ділянці було виявлено підняття рівня небезпечних газів, що могло призвести до виникнення непередбачених обставин (вибуху). О 18.45 год. керівником гірничорятувальних робіт було прийнято рішення з призупинення ліквідаційних робіт із виведенням працюючих відділень на зовні.

Станом на 06.00 год. 04 січня здійснюється гасіння осередків пожежі та охолодження гірничих виробок.

Забезпечується постійний контроль за станом вентиляційних споруд, газовою обстановкою, депресією на аварійній дільниці, повідомляють в МНС.

В шахті працює 6 відділень Державної воєнізованої гірничо-рятувальної служби (23 чол.).

За матеріалами Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.