Новини світу. 10 січня. Рятувальники ще раз спробують сьогодні врятувати трьох українських лижників, які застрягли у Альпах. Очікується незначне покращення погоди.

Монблан
Українців витягнуть зі снігової пастки сьогодні

За прогнозами метеорологів, 10 січня опівдні за місцевим часом очікується тимчасове послаблення вітру, що дозволить визволити постраждалих із снігового полону.

За інформацією французької сторони, стан здоров’я українських громадян задовільний; вони мають теплий одяг, палатку та провізію.

Протягом 08-09 січня було здійснено три спроби евакуації, які були безрезультатними з огляду на сильні пориви вітру, повідомляє МЗС України.

Як відомо, за повідомленням Посольства України у Франції, на перевалі Бревна на висоті 4 300 м. поблизу гори Монблан в Альпах на кордоні між Францією та Італією знаходяться три громадянина України – члени Сумської обласної федерації альпінізму.

Альпіністи розпочали свій лижний похід 05 січня 2011 р. і були блоковані на перевалі складними кліматичними умовами, зокрема сильним вітром, швидкість якого перевищує 90 км/год, а також нестабільністю снігового покриття з огляду на опади.

Гірська поліція м. Шамонікс, відповідальна за проведення рятувальних робіт, перебуває на постійному радіозв’язку з нашими співвітчизниками і опрацьовує питання щодо направлення гелікоптеру для їх евакуації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.