Новини України. 25 січня. Рідні українського драматурга Ганни Машутіної (Яблонської) вилетіли до Москви.

Домодєдово
МЗС проведе роз'яснювальну роботу з українцями, що живуть за кордоном

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Нагадаємо, внаслідок теракту в Домодєдово загинула громадянка України – Машутіна Ганна Григорівна, 1981 року народження. Українська поетеса, драматург прилетіла до Москви з Одеси. Наразі проводиться експертиза та слідчі дії. Рідні Ганни поінформовані про трагедію і вже виїхали до Москви, передає МЗС.

“З огляду на цю безпрецедентну подію, на доручення Президента України В.Ф.Януковича, Міністерством закордонних справ України посилюються заходи із захисту громадян України, що перебувають за кордоном. У цьому контексті вже на даному етапі дипломатичним представництвам України за кордоном доручено на постійній основі здійснювати оперативний моніторинг потенційних та існуючих загроз”, – повідомляє Міністерство.

В місцях компактного проживання наших співвітчизників буде проведено необхідну інформаційно-роз’яснювальну роботу, спрямовану на дотримання ними загальних безпекових вимог в умовах виникнення кризових ситуацій у країні перебування, буде надано необхідну консультативну допомогу українським громадянам, йдеться в повідомлені зовнішньоекономічного відомства.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Янукович висловив співчуття рідним та близьким загиблої українки Ганни Яблонської.

Як відомо, 24 січня 2011 року у московському аеропорту Домодєдово стався вибух, який за офіційними даними забрав життя 35 осіб, з яких 23 ідентифіковано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.