Новини України. 3 січня. Діюча влада вирішила ряд гуманітарних питань, що розколюють суспільство.

Володимир Зубанов

Внесено ясність у мовне питання, питання про ставлення до Голодомору і т.д. Гуманітарна політика нової влади покликана об’єднати країну й уникнути політичних спекуляцій на гострі і неоднозначні теми історії та культури. Таку думку висловив народний депутат України від Партії регіонів, голова підкомітету з питань книговидавництва та книгорозповсюдження Комітету ВР з питань культури і духовності Володимир Зубанов, повідомляють у прес-службі Партії регіонів.

“У 2010 році ситуація в гуманітарній сфері стала більш прогнозованою, спокійною і, я б сказав, вийшла на державний рівень, бо до цього в гуманітарну сферу привносять багато політики та політиканства. Багато політичних сил намагалися використовувати гуманітарну політику у своїх вузькопартійних інтересах. Гуманітарна політика має об’єднувати, а не розділяти суспільство і державу”, – зазначив парламентарій.

“Зі зміною влади гуманітарна політика стала прогнозованою, а політиканство стало йти з цієї сфери. Важливо, що були прийняті основи внутрішньої та зовнішньої політики нашої держави, де чітко записано, що українська мова – як державна – має розвиватися у всіх регіонах, але і мови національних меншин теж повинні розвиватися і підтримуватися. У цьому питанні розставлені всі крапки над “і”. Це зняло політичні спекуляції”, – заявив він.

“Далі ситуація, пов’язана зі ставленням доВолодимир Зубанов. Має бути розуміння, що це була величезна трагедія не лише українського, а й інших народів, що жили в колишньому Володимир Зубанов. Тому тут теж розставлені крапки над “і”. Тепер є загальна позиція і в Україні, і в усьому світі, що Голодомор – величезна трагедія для українського народу. Все це зняло безліч питань, які розколюють суспільство”, – переконаний Зубанов.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.