Новини України. 4 січня. Нові “майдани” вдарять по іміджу України в очах закордонних партнерів, але ефективності не дадуть.

Володимир Вечерко
Володимир Вечерко вважає, що реформи влади ефективні

Про це сказав народний депутат України від Партії регіонів Володимир Вечерко, коментуючи заклики вчорашніх керівників Кабміну організовувати нові “майдани”.

“Опозиція може робити будь-які заяви, але від цього вигадане реальним не стане. Сьогодні в суспільстві немає тенденцій до “майданів”, оскільки українці хочуть одного – стабільності і розвитку, а страйки і акції протесту цього не дадуть”, – цитує нардепа прес-служба ПР.

За словами Вечерка, суспільство чекає реформ, чекає трансформацій, які призведуть до соціального та економічного розвитку.

“Цього чекають від України й зарубіжні партнери, і саме про це піклується наш Президент, уряд і депутати”, – підкреслив він.

Парламентарій вважає, що законопроекти, які пропонує провладна партія ефективніші ніж просто тупцювання київської бруківки.

“Безумовно, кликати людей на “майдани” простіше, ніж монотонно, але наполегливо працювати над пакетом реформ на національному та регіональному рівнях. І 5 років влади теперішньої опозиції це доводять. За цим сьогодні важливо продовжити системну роботу заради України, заради нашого народу, а не влаштовувати істерики перед телекамерами”, – підсумував Володимир Веречко.

За матеріалами ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.