Новини України. 2 січня. Керівник харківської міської організації Партії регіонів Дмитро Шенцев серед головних політичних подій 2010 року назвав обрання Віктора Януковича Президентом та перемогу ПР на місцевих виборах.

Дмитро Шенцев
Дмитро Шенцев сподівається на співпрацю більшості з опозицією

При цьому він наголосив, що саме завдяки цим подіям вдалося стабілізувати політичну ситуацію у країні, зупинити падіння економіки і твердо стати на шлях демократичного розвитку.

“Сьогодні влада консолідована навколо вирішення найскладніших проблем держави. І це вселяє впевненість, що розпочаті реформи будуть доведені до кінця”, – заявив народний депутат.

Шенцев переконаний, що вітчизняна економіка ще не відновилася від наслідків кризи, “але реформи, які здійснюються владою, приведуть до кардинальної зміни країни… Уже з наступного року реформи податкової системи, адміністративної, судової створять кумулятивний ефект, який позначиться на всіх сторонах життя громадян України”, – заявив політик.

За його словами, в успіхах реформ можна не сумніватися.

Політик висловив надію, що в 2011 році опозиція таки піде на конструктивну співпрацю, що дозволить здійснити конституційні реформи, спрямовані на розвиток в Україні демократії.

За матеріалами ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.