Новини культури. 10 січня. На розвиток українського кіно уряд у держбюджеті на 2011 рік передбачив 130 млн. грн., а на українську книгу – 20 млн.грн. Про це заявив народний депутат з фракції Партії регіонів Володимир Зубанов.

Володимир Зубанов

“До 2015 року діють пільгові умови оподаткування для тих видань, які займаються виданням книжок в Україну. Вони звільнені від податку на прибуток і від податку на додану вартість”, – повідомив Зубанов.

“Є закон про українське кіно, який діє з лютого. Там теж є звільнення від податку на прибуток і додану вартість. Крім того, є конкретні статті, що передбачають підтримку української книги та створення українських фільмів. У цьому бюджеті передбачено на розвиток українського кіно 130 мільйонів гривень, а на друк української книги – 20 мільйонів. Минулого року було 12 млн “, – пояснив він.

“Держава закладає підтримку тих напрямків, які пов’язані з культурним розвитком держави”, – зазначив політик.

Раніше заступник Голови Верховної Ради, Микола Томенко заявив, що Державний бюджет на 2011 рік свідчить, що гуманітарна політика для влади є другорядною.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла держбюджет на 2011 рік. “За” проголосували 279 народних депутатів. Держбюджет прийнято без постатейного розгляду і голосування за поправки. Доходи держбюджету при доопрацюванні документа до другого читання розробники проекту залишили без змін, вони складуть 281 464 879,4 тис.грн. Витрати скоротилися з 321 948 850,3 тис.грн. до 321 920 850,3 тис.грн.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.