Новини України. 16 січня. Інформація про підготовку замаху на двох членів парламентської фракції НУ-НС Олеся Донія та Володимира Ар’єва є “політичною виставою”, яка розігрується для покращення рейтингу опозиції.

Вадим Колесніченко
Колесніченко: Доній і Ар'єв самі себе оцінили

Таку думку висловив народний депутат з фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко.

“Вважаю, що Ар’єв і Доній настільки дрібні мікроорганізми, що навіть не треба напружуватися, аби вигадати стосовно них якусь погрозу з боку фракції Партії регіонів та й взагалі від простих людей”, – зазначив парламентарій.

Він переконаний, що автори і організатори цієї “качки” мали на увазі тільки одне – “враховуючи, що НУ-НС як політсила зникла з політичної карти України, підготувати до 2012 року хоч якийсь політичний імідж для цих двох “хлопчиків, які не відбулися”.

“Я тверезо оцінюю цю ситуацію і розумію, що це могли навіть їхні дружки з партії організувати, щоб зробити з них жертву для зростання політичного рейтингу”, – зауважив Колесніченко, у коментарі ІМК.

Говорячи про названу українськими ЗМІ суму, яка нібито обіцяна за замовне вбивство, Вадим Колесніченко зазначив: “Вони (Олесь Доній та Володимир Ар’єв, – ред.) самі себе оцінили, щоб було смішніше”.

Нагадаємо, народний депутат із фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко звернувся до Генеральної Прокуратури України та міністерства внутрішніх справ з вимогою надати захист Володимиру Ар’єву і Олесю Донію.

Раніше з’явилася інформація, що на Донія та Ар’єва готується замах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.