Новини України. 25 січня. Київ. Генеральна прокуратура України не задовольнила клопотання лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко про можливість здійснення поїздки до Брюсселю.

Генпрокуратура не пустила Тимошенко за кордон

«На моє клопотання відносно того, щоб вони мене відпустили в Брюссель на робочі зустрічі з керівництвом Європейського Союзу, з керівництвом Європейської народної партії, я отримала відмову», – сказала Тимошенко після 5-годинного допиту в Генпрокуратурі.

Слідчих мотивували відмову тим, що запрошення на відвідати Брюссель Тимошенко надала без перекладу англійською мовою. Екс-прем’єр-міністр заявила, що готова подати ще одне клопотання.

«Я зроблю ще одне клопотання, перекладу ці запрошення, як вони кажуть їх завірити треба нотаріально, хоча їм достатньо відкрити засоби масової інформації і почитати, що таке запрошення є, що воно прозвучало публічно, його ніхто не приховує», – поінформувала Тимошенко.

«Те, що генпрокурор Пшонка відмовив мені в поїздці до Брюсселя – це ще одна ознака якогось дивного страху, який має Янукович і який переходить як заразна хвороба на всіх його підлеглих. Страх, що світ буде знати про те, що відбувається в Україні, страх проте, що він втрачає свою владу і страх відповідати за все, що він сьогодні робить», – пояснила лідер БЮТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.