Новини України. 11 січня. Суттєве збільшення фінансування органів прокуратури з 1,2 млрд. гривень в 2010 році до 2,2 млрд. в 2011 році не забезпечить їх потреб.

Генеральна прокуратура України, ГПУ
ГПУ мало грошей

Як повідомив начальник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко, 2,2 млрд. гривень – це лише 60% від мінімальних потреб правоохоронного органу, пише видання “Дело”.

Тобто, Генпрокуратурі на свою діяльність не вистачає приблизно 1,5 млрд.

Раніше Генпрокурор Віктор Пшонка заявляв, що завдяки зростанню фінансування в 2011 році органів прокуратури на 1 млрд. з’явиться можливість повернути “до нормального фінансового забезпечення ГПУ“, а кошти будуть направлені на збільшення зарплат працівникам прокуратури, оскільки вона є низькою.

Як пояснив Бойченко, “якщо давати оцінку розміру фінансового ресурсу прокуратури, необхідно врахувати її специфічне положення, в результаті чого органи прокуратури крім бюджетного фінансування не можуть використовувати інші фінансові надходження”, передає УП.

При цьому в Генпрокуратурі заперечують, що на зростання фінансування правоохоронного органу вплине очікуване в цьому році прийняття пакету антикорупційних законів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.