Новини політики. 12 січня. Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко звинувачується у перевищенні службових повноважень, які спричинили втрату понад 2 млрд грн державних коштів.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Про це з трибуни Верховної Ради сказав в.о. Генерального прокурора України Євген Блажівський.

Юлія Тимошенко обвинувачується у перевищенні службових повноважень, що спричинили тяжкі наслідки. Це – частина 3 статті 365 Кримінального кодексу України. Крім того, вона завдала матеріальну шкоду державі на суму понад 900 000 грн, а також – у зловживанні владою та службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, це – частина 2 статті 364 Кримінального кодексу України, і завдала матеріальної шкоди на суму понад 1 млн грн. А також – у нецільовому використанні бюджетних коштів у великих розмірах – частина 2 статті 210 Кримінального кодексу України на суму понад 2 млрд 322 млн грн та у виданні розпорядчого документа, який змінює доходи та видатки бюджету всупереч встановленому законом порядку – це частина 2 статті 211 Кримінального кодексу України”, – зазначив Блажівський.

За його словами, як запобіжний захід відносно Тимошенко обрано підписку про невиїзд. Розслідування справи проводиться у рамках кримінально-процесуального законодавства.

Нагадаємо, з 15 грудня 2010 року екс-прем’єр-міністр України Тимошенко знаходиться на підписці про невиїзд.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.