Новини світу. 14 січня. Італія. Проти прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі висунуто нові звинувачення в кримінальних злочинах.

Сільвіо Берлусконі
Сільвіо Берлусконі висунули нові кримінальні звинувачення

Міланська прокуратура внесла Берлусконі до списку підслідних за звинуваченням у зловживанні службовим становищем і залученні неповнолітніх у заняття проституцією, повідомляє Радіо Свобода.

Прокуратура припускає, що Берлусконі неодноразово бував клієнтом неповнолітньої повії Карім “Рубі” Ель-Махруг, що, за італійськими законами, є кримінально караним діянням.

Згодом, після затримання “Рубі” поліцією, італійський прем’єр-міністр, щоб приховати злочин, незаконно використовував службове становище: зателефонувавши в ніч з 27 на 28 травня 2010 року в поліцейське управління і примусивши співробітників поліції випустити її на поруки своїй довіреній особі, регіональному депутату Ніколь Мінетті.

Висунуті Берлусконі звинувачення у злочинах передбачають тривалі терміни тюремного ув’язнення.

Під слідство, поряд з італійським прем’єром, потрапили Ніколь Мінетті і Еміліо Феде, директор служби інформації 4-й телемережі медіа-холдингу Mediaset, що належить сім’ї Берлусконі. Обидва вони звинувачуються у співучасті в примусі до заняття проституцією як неповнолітніх, так і повнолітніх.

Нагадаємо, вчора Верховний суд Італії частково позбавив Сільвіо Берлусконі дипломатичної недоторканості, що уможливлює відкриття стосовно прем’єра Італі кримінальних справ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.