Новини України. 14 січня. Харківська міжрайонна транспортна прокуратура виявила, що влада Харкова купила лавочки для метро без порушень.

метро станція Олексіївська
Лавочки для станції метро в Харкові коштували 288 тисяч гривень

До Харківської міської ради надійшло письмове повідомлення Харківського міжрайонного транспортного прокурора про результати перевірки, проведеної за запитом Харківського міського голови Геннадія Кернеса, щодо законності процедури закупівлі лавок, встановлених на станції метро «Олексіївська», повідомляє прес-служба Харківської міськради.

Як повідомляється в листі, порушень у процедурі закупівлі перевіркою не виявлено. Встановлено, що ціна закупівлі 10 конструкцій лавок для платформної частини станції метро «Олексіївська», згідно з укладеним договором та фактично перерахованими коштами, склала 288 тис. грн.

“Законність і обґрунтованість закупівельної ціни доведена висновком Науково-дослідного експертного криміналістичного центру Управління МВС України на Південній залізниці, згідно з яким ринкова вартість 10 конструкцій лавок на грудень 2010 року становила з урахуванням ПДВ 288 тис. грн.”, – йдеться в повідомленні.

Харківською міжрайонною транспортною прокуратурою винесено постанову про відмову в порушенні кримінальної справи стосовно службових осіб КП «Харківський метрополітен» у зв’язку з відсутністю в їх діях ознак складу злочину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.