Новини України. 30 січня. Тернопіль. На сайті «Інформаційний простір Тернопільщини» з’явилися прізвища, імена та по батькові, домашні адреси і номери телефонів 13 000 919 тернополян, які на минулих президентських виборах нібито продали свої голоси «за Януковича».

Прізвища продажних тернополян вивісили в мережі

Поряд з прізвищами також є дані членів дільничних виборчих комісій, які «попрацювали» з цими виборцями та номери ділянок.

Суть технології полягає в тому, що за загітованими сім’ями “закріплюють” певну позначку в бюлетені. Виборець у кабінці для голосування фотографує її мобільним телефоном. Отже показує певному члену виборчої комісії чи штабісту, який перевіряє її в своєму чорному списку. Після того виборцю виплачують гроші.

Ця традиція повторилася і на місцевих виборах 31 жовтня минулого року. За неофіційною інформацією, тернополянам, які голосували за списком і кандидатів від Партії регіонів, платили 80 гривень. Спостерігачі від партій “За Україну”, “Свобода”, громадської організації Громадянська мережа “Опора” зафіксували два десятки видів відміток – від хрестиків, нуликів – до зірок і букв. А в районах працівників бюджетних установ під загрозою звільнення змушували підтримувати певні партії різними літерами. Наприклад, медики ставили “М”, бібліотекарі “К” (культура), санепідемстанції «С».

Апробовану на Тернопільщині брудну технологію використовували також на виборах в інших регіонах.

На жаль, виборче законодавство в Україні не передбачає єдиного виду позначок у бюлетені, даючи простір для маніпуляцій при голосуванні.

Джерело Дзеркало тижня

Comments

  1. Це болісне питання,про вибори можна говорити,писати дуже багато.Багато виборців змушені були голосувати за свою роботу,інші за гроші.Такий настав час,патріотизм повинен бути,я зцим згідний,але люди у відчаї,життя пересічних українців з кожним днем погіршується,куди ми йдемо.Чи один з лідерів-депутатів співчуває тому,йому добре так,як є.Спитайте його яку він дав пожертву перестарілим,дітям сиротам.Що може продав “беху” і роздав або перерахував на благодійні рахунки, або відкрив в кафе,барі бесплатні обіди,сніданки?

  2. П.С.зверніть лиш увагу на названу, чесельність Тернополян у заголовку статті – 13000919, за http://uk.wikipedia.org Населення — 217 706 осіб проживає в місті Тернополі:)

  3. Про вибори дійсно можна багато писати і ще більше неправдивої і наклепницької інформації, яка нічим не підтверджена не відповідає і близькій дійсності. Автору. який проявив таку некомпетентність, недосвідченість своїми діями лиш навів наклеп з посиланням, який ґрунтується на ще більшій брехні.

  4. Брехня, яка була викладена у згаданому переліку Громадян міста Тернополя, який невідомо хто складав і звідки брав інформацію, як виявляється після проведеного опитування за словами згаданих Тернополян: 1.мало того, що взагалі і уявлення не мають про дану ситуацію, яка склалася по відношенню до їхнього права вільно та безпосередньо здійснювати свій вибір на виборах (які зазначу повинні проводитись таємно і таємниця голосування не повинна порушуватись, що забезпечується визначеним переліком законів, Конституції України, Закону України «Про вибори», Закону України «Про інформацію») та ще й про начебто отримані гроші, 2. використали своє право голосу на виборах і за інших кандидатів, 3. не використали таку можливість по різним причинам .

  5. Стосовно вище сказаного можу лиш сказати, що в будь якому випадку не потрібно обливати брудом простих людей і писати, а ще й викладати якісь довідникові списки, які можна зробити стосовно будь якого населення міст України, скориставшись « довідником». Відводячи основні причини від істини, а саме від брудної боротьби політичних партій у їхньому змаганні за владу, (ми вже маємо Східну і Західну Україну яку ділять «автори» і кажуть щодо важливості мовного питання, як основного в державі, а це все забирає в Нас простих людей такий дорогий час і не менш необхідне порозуміння). Такого роду статті породжують обурення, розбрат, сором за некомпетентність авторів та можливо більше матеріальну зацікавленість аніж спрямованість на висвітлення проблем, які дійсно є актуальними і спрямованими на об’єднання заради спільної мети і праці.
    Висвітлення такого роду торкається понад 13 тис. Тернополян, перед якими автор та сайти, які опублікували даний наклепницький текст зобов’язані вибачитись і негайно витерти з сайту, та не повторювати в подальшому таких грубих помилок. В іншому разі просто кожен з 13 тисяч Тернополян буде мати нагоду скористатись іншим своїм правом, яке забезпечується Конституцією України – звернутись до суду і в повному обсязі витребувати офіційне вибачення та компенсувати собі завдану моральну шкоду.

  6. Не можу зрозуміти чому я попала в цей список, коли до мене ніхто не приходив і ніякі гроші не давав.За дану особу я не голосувала.

    (А найцікавіше, що ім”я жіноче, а е-мейл вказаний Назара Замойського, ось так працюють заказні коментатори (авт)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.