Новини світу. 14 січня. Президент Польщі Броніслав Коморовський підтримує позицію уряду щодо доповіді Міждержавного авіаційного комітету (МАК) про причини катастрофи Ту-154 під Смоленськом.

Броніслав Коморовський
Броніслав Коморовський здивований доповіддю МАК

Позиція Польщі настільки ж зважена, як і рішуча, заявив Броніслав Коморовський, відзначають польські ЗМІ.

Він зазначив, що в такий важкий період Польщі необхідно прагнути до зближення з Росією, а не до віддалення. Як приклад Коморовський привів недавній візит до країни президента Росії Дмитра Медведєва.

Разом з тим, незважаючи на те, що президент Польщі не має фундаментальних заперечень за висновками МАК, він все ж таки відзначив наявність організаційно-технічних помилок з російської сторони. У той же час, він звернув увагу на той факт, що польська сторона ще не закінчила розслідування катастрофи Ту-154.

“Я думаю, що після завершення цієї роботи ми зможемо визначити, де дві точки зору (російська і польська) істотно розходяться, а де зближуються”, – заявив Б. Коморовський.

“Безсумнівно, польська сторона була здивована настільки швидкому розголосу доповіді МАК, а також способом подачі деяких його частин. Тим не менш, у такій ситуації слід запастися великою холоднокровністю і відповісти таким чином, щоб не зменшити шанси на зближення позицій”, – сказав президент.

Пізніше таку позицію висловив і Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський у прямому ефірі одного з польських телеканалів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.