Новини світу. 10 січня. Білорусія. Працівникам, які відмовилися від цигарок, у Білорусі безкоштовно роздаватимуть екзотичні фрукти, повідомляють місцеві ЗМІ.

Працівників, що ведуть здоровий спосіб життя заохчують фруктами та турпутівками

Так, власники першої в республіці компанії “некурців” “Італтехнобуд” заохочують своїх працівників екзотичними фруктами, щорічними зірницями та туристичними путівками, а претендентів із шкідливими звичками настійно просять не турбувати.

“По суті, наше бажання стати першою в Білорусі компанією, де ніхто з працівників не палить, виникло ще до появи в Європі моди на відмову від паління в офісах і громадських закладах. При заснуванні бізнесу ми керувалися цінностями здорового способу життя, розглядали компанію як живий організм, де всім комфортно і де кожен працівник несе відповідальність у рамках майже повної свободи дій”, – пояснив засновник підприємства Тєлєгін.

Щоб стимулювати своїх співробітників кинути палити, власники бізнесу вирішили ввести матеріальні чинники заохочення, а саме: почали купувати для некурців екзотичні фрукти. Персоналу було приємно отримати від керівництва пакет із фруктами, а співробітники, які палять, почувалися незатишно і якоюсь мірою відірваними від колективу, що в результаті стимулювало їх до відмови від шкідливої звички.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.