Новини України. 14 січня. Львів. Відео. Близько сотні молодих людей пікетували сьогодні Головне управління МВС у Львівській області, протестуючи проти арештів членів організації «Тризуб» та ВО «Свобода» через підрив пам’ятника Сталіну у Запоріжжі.

пікет міліції у Львові
У Львові пікетували управління МВС

Пікетувальники висловили переконання, що метою затримання українських націоналістів є початком політичних репресій проти націоналістів, і влада руками МВС зводить порахунки з політичними опонентами. Учасники пікету вигукували гасла “Ні політичним репресіям”, “Свободу українським націоналістам”, “Ні поліцейській державі”, “Свободу політв’язням”, “Мусора сосать“.

Також вони звернулися до МВС з вимогою надати інформацію щодо місцезнаходження усіх затриманих націоналістів, повідомити, за яким статтями їх було затримано і на підставі яких доказів.

Відкритий лист до міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова, який організатори пікету передали в Головне управління МВС у Львівській області, містить також вимогу “притягнути до відповідальності працівників міліції, які під час проведення арештів і обшуків грубо порушували Закон України і права людини, не допускали до заарештованих адвокатів, не повідомляли про їхнє місцезнаходження родичів”.

За словами учасників акції, наа пікет зібралися представники різних організацій, що не представляють окремі політичні партії.

Появу на пікеті у масках пояснили захистом від політичних репресій у майбутньому.

Як відомо, за підозрою у знищенні пам’ятника Сталіну в Запоріжжі міліція затримала понад 10 представників національно-патріотичних організацій.

ВІДЕО

За матеріалами Zaxid.net, відео – Вголос

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.