Новини світу. 9 січня. Італія. Рекордне число туристів відвідало столицю Італії за період різдвяних і новорічних свят, повдіомляє Corriere della sera.

Рим Італія
1,2 мільйони туристів відвідали Рим на свята

В римські аеропорти Фьюмічіно і Чампіно з 23 грудня по 6 січня прибули понад 1,2 мільйона мандрівників з різних країн. Як відзначає видання, це рекордний показник у цей період за останні роки.

Численних туристів не злякав введений з першого числа нового року “податок на перебування”, який тепер стягується практично з усіх гостей Вічного міста і становить від одного до трьох євро за ніч у залежності від рівня обраної готелю.

Рекордним стало не тільки число прибулих до Риму людей, а й кількість тих, хто відвідав столичні музеї та визначні пам’ятки.

Так, за даними міністерства культури Італії, Колізей у святкові дні відвідало на 30,3% більше любителів історії, ніж у попередні роки, а помилуватися замком Святого Ангела прийшло на 56% більше туристів.

Проте абсолютним рекордсменом з росту числа відвідувачів стало Палаццо Барберіні, в якому розташовується картинна галерея – плюс 188%. Фахівці пояснюють це тим, що музей тільки у вересні відкрився після реставрації, повідомляє РИА Новости.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.