Новини політики. 24 січня. Новим послом Польщі в Україні стане нинішній заступник міністра закордонних справ країни Генрік Литвин.

Генрік Литвин

Як інформує Польська агенція преси (РАР) із посиланням на місцеві дипломатичні кола, Варшава вже повідомила Києву про кандидатуру нового посла і чекає від української сторони агреману, тобто згоди на кандидатуру дипломата.

Генрік Литвин є істориком, доктором гуманітарних наук Варшавського університету. У 1988 році він захистив докторську дисертацію на тему “Наплив польської шляхти в Україну в 1569-1648 роках”.

Кар’єру дипломата він почав у 1991 році. За ці роки Литвин працював в польських дипломатичних і консульських представництвах у Львові, Римі, Москві, був послом Польщі в Білорусі. Заступником міністра закордонних справ Польщі він став у травні 2010 року після трагічної загибелі в авіакатастрофі під Смоленськом свого попередника Анджея Кремера.

Генрік Литвин замінить на посаді посла Польщі в Україні Яцека Ключковського, який завершив дипломатичну роботу в Україні в жовтні минулого року.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.