Новини світу. 29 січня. Великобританія. Дослідники встановили, що більше половини сучасних дорослих британців вірять в життя після смерті і розповідають про свій досвід у сфері надприродного.

Адольф Гітлер
7% британців хочуть поговорити з Гітлером

Подібну статистику фахівці пояснюють широкою гласністю, яку отримала містика за допомогою ЗМІ та кіноіндустрії.

Один з п’яти дорослих британців стверджує, що, колись бачив примари або відчував присутність духу когось із померлих родичів. Двоє з п’яти вважають, що хтось із членів їх родини має надприродні здібності.

Ще двоє з п’яти британців зізнаються, що вони хотіли б поговорити з померлими родичами, щоб отримати якусь пораду або дізнатися, що їх чекає, а кожен п’ятий для цього відвідав сеанс спіритизму, вартість якого становить у середньому 31 фунт стерлінгів.

Пенні Сарторі, фахівець в галузі клінічної смерті і автор дослідження, пояснює захоплення містикою тим, що люди тепер не бояться бути висміяними за свою віру в духів.

“Цьому сприяють засоби масової інформації і кіноіндустрія. Люди, які розповідають про надприродне більше не здаються диваками і не бояться насмішок”, – розповіла доктор Сарторі.

Тим не менш, кожен п’ятий дорослий чоловік як і раніше соромиться зізнатися у своїй вірі в привидів.

Крім померлих родичів, шанувальники спіритизму люблять поговорити і зі знаменитостями. Цікаво, що під час спіритичних сеансів один з п’яти британців хотів би поговорити з принцесою Діаною. На другому за популярністю місці – Альберт Ейнштейн. Третє – розділили Мерлін Монро і Фредді Меркюрі. І 7% британців хочуть перекинутися парою слів з Адольфом Гітлером.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.