Новини світу. 12 січня. Британські поліцейські провели обшук у гаражі мешканки міста Бредфорд, яка, як вони порахували, вирощує марихуану.

Свинок сплутали з наркотиками

Тим не менш наркотичну рослину їм виявити не вдалося. Замість марихуани вони знайшли в гаражі англійки двох морських свинок, пише видання Metro.

Шестеро поліцейських під’їхали до будинку Памели Хардкасл після того, як зробили з вертольота знімки її житла – на фотографії, виконаної за допомогою термографії, представники правоохоронних органів помітили якесь теплове обладнання. Поліцейські прийшли до висновку, що воно використовується для вирощування марихуани, і вирішили провести обшук у Хардкасл.

За словами жінки, поліцейські, що приїхали до її будинку попросили відкрити двері гаража, і коли вона підкорилася їхнім наказом, вони побачили в приміщенні електричний обігрівач, а поруч з ним морських свинок. Виявилося, що обігрівач Хардкасл поставила саме для своїх вихованців – свинок Саймона і Кенні.

“Коли поліцейські побачили тварин, вони нічого не сказали. Вони постояли в гаражі пару секунд і пішли”, – розповіла Хардкасл.

Співробітники поліції принесли вибачення сім’ї Памели Хардкасл, але при цьому підкреслили, що подібні операції мають важливе значення у справі боротьби з розповсюдженням наркотиків.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.