Новини України. 23 січня. Лідер партії “Фронт змін” Арсеній Яценюк упевнений, що нова сильна політична опозиційна партія буде партією дії.

Арсеній Яценюк
Яценюк обіцяє потужну партію

Про це він заявив під час акції “Ми – єдиний народ” в Києві.

«Ми не хочемо давати пустих обіцянок. Ми зробимо, покажемо, а потім все прокоментуємо. Я хочу вас запевнити, що в нас буде результат», – цитує Яценюка прес-служба “Фронту змін”.

«У нас партія майбутнього, партія, яка прийшла в політику на десятиріччя. Ми врахували попередній досвід, тому сьогодні нічого не оголошуємо, бо не хочемо пустих заяв. Ми – за дії. У нас же вийшло зібрати карту. Значить, вийде й зібрати українську політичну націю і єдину політичну силу», – зазначив лідер «Фронту Змін».

«У країні політичні репресії, наступ на мову, на демократичні здобутки. В такій ситуації потужними можуть бути тільки об’єднані патріотичні прогресивні сили. Думаю, ми на такому шляху», – доповнив Яценюка голова партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко.

Голова парламентської фракції «Наша Україна – Народна Самооборона» Микола Мартиненко підкреслив, що про об’єднання опозиційних сил говорили вже достатньо.

«Зараз потрібно, щоб був результат. Я переконаний, що результат об’єднання політичних сил нашого спрямування обов’язково буде», – зауважив він.

Голова Української республіканської партії «Собор» Анатолій Матвієнко зазначив, що запит на таку потужну політичну партію є.

«Дай Боже сили і мудрості на такий запит відповісти», – сказав політик.

Він додав, що нова партія не буде «партією лідера»: «Ми хочемо, щоб у нас був лідер партії й команда, в якій кожен буде почутий і рішення прийматимуться на користь національного інтересу, а не амбіцій лідера».

Нагадаємо, раніше в пресі появилася інформація, що лідери партій “Фронт змін”, “Громадянська позиція”, Європейська партія України та Українська республіканська партія “Собор” збираються об’єднатися в одну політичну силу. За словами обізнаних джерел, мова йде не про створення передвиборчого блоку, а про конструювання на базі чотирьох партій однієї і дуже потужної.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.