Новини технологій. 3 січня. Українська компанія PocketBook не отримувала позовів про порушення авторських прав на літературні твори.

PocketBook

Про це  повідомили в компанії.

PocketBook стверджує, що заява про подачу позовів до дистриб’юторів і арешт рахунків торговельних мереж не відповідає дійсності.

«Компанія PocketBook сумлінно ставиться до дотримання прав інтелектуальної власності і єдина в СНД розвиває технології використання легального контента, дотримуючись світових стандартів захисту від копіювання (Adobe DRM) і укладаючи договори з видавцями і правовласниками», – заявили в PocketBook.

У PocketBook також додали, що компанія буде захищати свої права, а також права своїх ділових партнерів від посягань осіб, які переслідують цілі не добросовісної конкуренції і зловживають законодавством РФ у сфері інтелектуальної власності.

Нагадаємо, що 29 грудня російська компанія «Книга на вимогу» і літературна агенція «ФТМ» поширили прес-реліз, в якому говорилося про судовий позов, поданий до PocketBook. Зокрема, PocketBook звинуватили в порушенні авторських прав. Згідно з позовом, в її пристрої були закачані електронні тексти 79 творів, права на які належать «Книзі на вимогу» і «ФТМ».

Джерело ПроІт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.