Новини України. 31 січня. Юрій Стеценко, якого 28 січня побили співробітники карного розшуку Полтавського міськуправління УМВС в Полтавській області заявляє, що не є журналістом.

Юрій Стеценко
Юрій Стеценко спростував інформацію, що він є журналістом 5 каналу

«Я не є журналістом, я не знаю, чому так написали. Я раніше співпрацював з 5-м каналом – у мене було обладнання, яке я надавав каналу в користування», – розказав Юрій СтеценкоТелекритиці

Він спростовує інформацію, що причиною нападу правоохоронців є журналістська діяльність. За його словами, побиття пов’язане з комерційною діяльністю його батька.

«Мій батько володіє 25% ТОВ «Моторс-Сервіс», наразі там проходять суди. Правоохоронці сказали мені «передай батькові, щоб переписав свої відсотки, ми скажемо на кого. А не перепишеш, то ми тебе вб’ємо», – повідомив Юрій Стеценко.

На запитання, чи він показував журналістське посвідчення співробітникам карного розшуку, він відповів, що не має посвідчення працівника ЗМІ, а правоохоронцям пред’являв посвідчення Союзу лівих сил (Юрій Стеценко є заступником голови партії у Полтаві).

Кореспондент 5-го каналу в Полтаві Олена Орлова підтвердила інформацію, що Юрій Стеценко журналістом каналу ніколи не був, а лише співпрацював певний час зі знімальною групою.

Юрій Стеценко повідомив, що звернувся із заявою до міської та обласної прокуратури і до начальника УМВС.

Нагадаємо, в УМВС України в Полтавській області повідомили, що створена спеціальна комісія обласного управління міліції, яка перевірить факт побиття Юрія Стеценка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.