Новини України. 31 січня. Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України з 1-го лютого починає безстрокові акції протесту по всій території України.

мітинг підприємці
Підприємці вийдуть завтра на мітинг в містах України

Про це повідомив член ради Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу Ігор Гурняк під час прес-конференції сьогодні.

За його словами, завтра мітинги представників малого та середнього бізнесу пройдуть у Львові, Хмельницькому, Вінниці, Одесі та Харкові, надалі до акції будуть приєднуватися інші міста.

Ігор Гурняк розповів, що Асамблея підготувала та подала до Президента України Віктора Януковича звернення зі своїми вимогами.

У зверненні підприємців йдеться про наступні вимоги: перегляд Податкового кодексу відповідно до вимог законодавства у сфері державної регуляторної політики, гарантування збереження спрощеної системи оподаткування для малого бізнесу, вилучення з розгляду проектів Трудового та Житлового кодексу, розробка проекту зрозумілої та прийнятної для населення пенсійної реформи, припинення репресій проти учасників підприємницького Майдану 2010 року, припинення руйнування системи вищої освіти за рахунок прийняття блюзнірського законопроекту Табачника „Про вищу освіту”, доручення до законотворчої роботи представників громадськості, вчених, експертів, фахівців відповідних напрямків, законодавчо встановити відповідальність працівників органів влади за прийняття недосконалих, непрофесійних управлінських рішень і забезпечити неухильний контроль за притягненням таких працівників до загальної відповідальності, перегляд складу КМУ з метою призначення на відповідальні посади фахівців, які насамперед будуть займатися розвитком виробництва, нових технологій, покращенням бізнес-середовища, розвитком громадянського суспільства.

Також Ігор Гурняк відзначив, що Асамблея завтра не проводитиме жодних акцій протесту у Києві, а всі заяви про те, що саме Асамблея влаштовує завтрашній мітинг у столиці, є провокаціями.

У Львові на мітингу очікується 5-6 тисяч осіб, загалом по Україні – до 30 тисяч.

Джерело Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.