Новини України. 14 січня. Після проведення акцій протесту проти ухвалення Податкового кодексу міліція порушила чотири кримінальні справи, за якими викликає на допити понад 100 їх активістів.

Олександр Данилюк
Міліція допитує вже понад 100 учасників підприємницького Майдану

Правоохоронні органи активізували дії стосовно активних учасників податкового майдану.

Як заявив один із координаторів “податкового” Майдану Олександр Данилюк, із певною періодичністю на допити викликають понад 100 учасників акції протесту.

“Це справжні репресії й нічого спільного з правосуддям не має”, – заявив він виданню “Дело”.

За словами Данилюка, кримінальні справи, зокрема, порушені за фактом перекриття транспортних шляхів і доріг, навмисного знищення або ушкодження майна й ушкодження автомобіля.

Він повідомив, що в четвер на допит викликали Романа Федчука. Протримавши більше 6-ти годин, міліція відпустила його на підписку про невиїзд.

Пізніше Федчук повідомив, що співробітники міліції прийшли до нього додому рано вранці й повезли “прямо з ліжка”.

Його затримали за ст.194 ч.1 “навмисне знищення або ушкодження майна в особливо великих розмірах”, за цією статтею загрожує або штраф, або до чотирьох років за ґратами. Імовірно, справа пов’язана з ушкодженням плитки на майдані.

“На завтра вже мене викликають”, – сказав Данилюк, уточнивши, що слідчий навіть не вважає за потрібне повідомити, у якій справі його викликають і в якості кого – ще свідка чи уже обвинувачуваного.

Данилюк вважає ще одним свідоцтвом того, що влада розв’язала “справжній терор” проти активістів податкового майдану, затримання членів всеукраїнського об’єднання “Тризуб”.

“Всі ті хлопці, хто був активним учасником, хто охороняв наметове містечко, хто був координатором протестних акцій – усі затримані”, – сказав Данилюк.

У зв’язку з цим єдиним способом зупинити репресії підприємці бачать проведення акції протесту 17 січня під стінами Адміністрації президента.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.