Новини України. 24 січня. Суми. Відео. Мер Сум Геннадій Мінаєв, сам того не підозрюючи, став автором інтернет-мема: породжене суржиком словосполучення “підпис здесь”, вимовлене ним кілька разів перед об’єктивами телекамер, було підхоплено аудиторією популярних соціальних мереж та блог-сервісів і стало універсальною відповіддю практично на будь-яке питання.

Геннадій Мінаєв
Геннадій Мінаєв: У мене є калізія - підпис здесь і підпис здєсь

Ці слова мер промовив 24 листопада минулого року в ході позачергової сесії Сумської міськради. Як відзначило місцеве видання Панорама, “словесний перл” від мера пролунав під час розгляду питання про обрання секретаря міськради.

ВІДЕО

На початку засідання Мінаєв заявив, що отримав подання від більшості, яка запропонувала на посаду секретаря кандидатуру регіонала Олексія Мовчана. Як зазначили ЗМІ, на подив присутніх, серед тих, хто підтримав цю кандидатуру, було двоє представників “Фронту змін” і один депутат від “Батьківщини“.

Лідер міської організації “Батьківщини” Олександр Лисенко тут же попросив мера озвучити прізвище депутата, який підписався за регіонала. Після того як мер назвав ім’я – В’ячеслав Калініченко, партієць заявив, що у нього є заява від цього депутата, згідно з якою він відкликає свій підпис під поданням більшості. Після дискусії на тему: де справжній підпис і чому депутат передумав, мерові довелося зняти питання з розгляду через те, що під поданням немає необхідної кількості підписів депутатів.

Демонструючи два різні документи з підписами депутата від “Батьківщини” Геннадій Мінаєв, намагаючись розмовляти українською мовою, заявив: “У мене є калізія: підпис – здєсь і підпис здєсь!”.

Своє словосполучення “підпис здєсь” мер промовив разом чотири рази. Незважаючи на те, що ця заява прозвучала два місяці тому, її відеозапис став хітом інтернету лише наприкінці минулого тижня. Вже через кілька днів після появи відео з участю Мінаєва на YouTube мем “підписздесь” (саме таке словосполучення прозвучало з вуст мера) буквально заполонив Twitter, був доданий, як тег в Живому Журналі і став з’являтися в якості коментаря до записів у Facebook на абсолютно абстрактні теми, відзначає Кореспондент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.