Новини України. 5 січня. Київський апеляційний господарський суд постановою № 6/498 від 28 грудня скасував рішення Господарського суду Києва від 8 листопада, яким заборонялося будь-яким особам – в тому числі до Фонду держмайна (ФДМ) і Антимонопольному комітету (АМКУ), перешкоджати приватизації держпакету 92,79% акцій «Укртелекому».

Укртелеком
Конкурс на приватизацію "Укртелекому" не мав відбутися - постанова суду

Нагадаємо, попереднє рішення було ухвалено в забезпечення позову компанії Ivinvest (Маджуро, Маршалові острови), яка вимагала зобов’язати відповідача – Фонд держмайна – забезпечити проведення у строк конкурсу з продажу держпакета ВАТ «Укртелеком».

Своєю чергою ФДМУ, не погоджуючись з зазначеною постановою суду, подав апеляційну скаргу, в якій просив скасувати постанову про забезпечення позову. Свої вимоги Фонд обґрунтував тим, що оскаржувана постанова не відповідає вимогам ст. 66 Господарського процесуального кодексу України.

Разом з тим, як зазначається в ухвалі апеляційного суду, 28 грудня конкурс за принципом аукціону з продажу пакета акцій «Укртелекому» не повинен був відбутися, оскільки надійшла заявка тільки від одного потенційного покупця і таким чином змінилися фактичні обставини справи, при яких Господарським судом Києва були вжиті заходи по забезпеченню позову, повідомляє Дзеркало тижня.

Таки чином, апеляційний суд постановив повністю скасувати попереднє рішення госпсуду про заборону заважати проведенню приватизації «Укртелекому».

Нагадаємо, раніше голова Фонду держмайна Олександр Рябченко повідомив, що компанія «ЕСУ» («дочка» австрійської ЕРIC, – ред.) єдина подала заявку на участь в конкурсі з продажу 92,79% «Укртелекому». А оскільки на покупку держмонополіста претендує лише одна компанія, то конкурс, намічений на 28 грудня, не відбувся.

У інвестиційну пропозицію ЕСУ вказала пропоновану ціну за «Укртелеком», яка всього на 10 грн перевищувала встановлену Фондом держмайна стартову ціну в 10,5 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.