Новини України. 11 січня. Віце-прем’єр-міністр – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко обіцяє почути кожного при обговорені пенсійної реформи.

Сергій Тігіпко
Тігіпко обіцяє почути кожного

«Мета цих зустрічей одна — почути людей. Дати свою аргументацію та інформацію і почути людей», – заявив віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко сьогодні під час обговорення проекту пенсійної реформи з представниками Київської, Чернігівської та Житомирської областей.

Цією зустріччю розпочато цикл обласних нарад з громадського обговорення законопроекту, котрий Кабінет Міністрів вніс на розгляд до Верховної Ради, повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

«Абсолютно зрозуміло, що альтернативи пенсійній реформі сьогодні немає. Бо дві третини пенсіонерів отримують пенсії менше 1000 гривень, а дефіцит Пенсійного фонду – значний. І цю недоїмку доводиться компенсувати за рахунок держбюджету, відбираючи ресурси у лікарів і вчителів, відмовляючись від державних інвестицій та створення нових робочих місць. Солідарна система себе вичерпала і нам потрібно її реформувати», – зазначив Сергій Тігіпко.

«Якщо ми хочемо мати стабільну ситуацію з виплатами пенсій у середньостроковій перспективі, якщо ми хочемо підвищувати пенсії для найстарших пенсіонерів, тих, хто вже не може працювати, ми повинні зробити відповідні кроки», – підсумував Сергій Тігіпко.

Як повідомлялося раніше, проведення консультацій з громадськістю заплановано на січень та лютий. На цей період плануються також зустрічі з представниками профспілок та організацій роботодавців, працівників системи соціального захисту та інших громадських об’єднань. Їх результати будуть винесені на обговорення у Верховній Раді під час розгляду законопроекту про пенсійну реформу в країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.