Новини України. 4 грудня. Ветерани Другої світової війни почали збір коштів в Запоріжжі на виготовлення та встановлення на території Запорізького обкому Компартії нового пам’ятника Йосипу Сталіну.

пам'ятник Сталіну
Ветерани вирішили зібрати гроші на новий пам'ятник Сталіну в Запоріжжі

Голова міської організації ветеранів Віктор Короленко пояснив у вівторок журналістам, що встановлення нового пам’ятника Сталіну – принципове питання для ветеранів.

Він також зазначив, що “вибух пам’ятника Сталіну є оскверненням почуттів запорізьких ветеранів”.

Одним з перших, хто заявив про готовність дати гроші на новий пам’ятник, став запорізький ветеран війни Олексій Попов.

“Я зі своєю родиною порадився і вношу перший внесок у новий пам’ятник – 3 тисячі гривень”, – заявив він.

За словами першого секретаря Запорізького обкому Компартії Олексія Бабуріна, всього ж на створення і встановлення нового пам’ятника Сталіну в Запоріжжі буде потрібно близько 300-400 тисяч гривень, щоб монумент був міцнішим від попереднього і краще охоронявся. За його словами, це в 4-5 разів більше від витрат на спорудження першого пам’ятника.

Нагадаємо, в Новорічну ніч стався вибух на території Запорізького обкому КПУ, в результаті чого був повністю зруйнований пам’ятник Сталіну. Вибухом також вибило вікна в будівлі обкому і незначно пошкодила сама будівля. Пам’ятник Сталіну в Запоріжжі комуністи встановили 5 травня 2010 року.

За матеріалами РИА Новости

Comments

  1. А деж та козацька слава того краю. який уособлює патріотичний дух України? мабуть на острові в лікерогорілчаному”таборі”,КОЧУБЕЄВІ ДІТИ, схаменіться, покайтесь, краще створіть касу взаємодопомоги..користь якась буде..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.