Новини України. 23 січня. Міліція заявляє, що голова Сумської обласної організації “Народна самооборона” Іван Боршош погано поводився і з ним провели профілактичну бесіду.

МВС, міліція
Міліція каже, що просто побесідувала з Іваном Боршошем

“У мережі Інтернет з’явились інформація щодо викрадення невідомими особами голови осередку однієї з партії. Повідомляємо, що вчора, 22 січня, в місті Суми патрульний наряд військової частини звернув увагу на п’ятьох осіб, які своєю поведінкою порушували громадський спокій. На зауваження патрульного наряду не порушувати громадській спокій, один із компанії почав сперечатися. Так як від цієї особи чувся різкий запах спиртного, військовослужбовці попросили надати документи, що засвідчують особу. Чоловік відмовився це зробити”, – розповідає прес-служба МВС України.

Оскільки, за словами міліції, в його діях вбачалися ознаки правопорушення, передбаченого ст. 178 КУпАП, його доставили до відділку міліції, де встановлено його особу. У зв’язку з малозначністю правопорушення згідно ст. 22 КУпАП Боршоша вирішили звільнити від адміністративної відповідальності.

“З громадянином було проведено профілактичну бесіду. Телефоном про це було повідомлено дружину цього громадянина, яка приїхала і на таксі повезла його додому”, – заявляє міліція.

Згідно з інформацією МВС, ані сам голова осередку партії, ані його дружина не мали жодних претензій до військовослужбовців та працівників міліції.

Зауважимо, що згідно інформації від Івана Боршоша, міліція затримала його до 22:00, коли закон про тишу не діє. Крім того, під час прогулянки після мітингу в Сумах, він та його друзі цілком споційно себе поводили. Боршош зазначив, що писатиме відповідну скаргу на дії працівників міліції..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.