Фракція Партії регіонів у Львівській міській раді обурена заявами депутата Львівської міської ради, заступника голови комісії депутатської діяльності та законності Юрія Михальчишина.

Юрій Михальчишин

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі фракції Партії регіонів у Львівській міській раді.

«У своїх публічних виступах перед громадою Львова та представниками органів місцевого самоврядування Михальчишин не дотримується елементарних етичних норм та періодично дозволяє собі принижувати честь і гідність своїх колег-депутатів, а також державну владу в Україні. Вважаємо, що провокативні антидержавницькі заяви Михальчишина ображають не лише його політичних опонентів, але й мільйони українців, які своїм голосуванням у 2010 році підтримали чинну владу як на виборах Президента України, так і під час місцевих виборів», – зазначено в заяві.

Окрім цього, представники Партії регіонів у Львівській міській раді, закликають однопартійців Юрія Михальчишина та колег-депутатів Львівської міської ради дати належну оцінку «неадекватній поведінці цього депутата та скерувати його на курси етичного виховання, аби навчити його цього міського обранця елементарним етичним нормам та правилам поведінки у публічних місцях».

«Переконані, що людина, яка дозволяє собі публічно вживати неетичні висловлювання, не має морального права представляти інтереси громади Львова, який, без сумніву, є духовною та культурною столицею України», – йдеться у заяві.

Насправді ж слова Михальчишина і в порівняння не йдуть з тим, що депутати від  Партії регіонів робили у Верховній раді.

Нагадаємо, під час виступу біля пам’ятника Бандері у Львові Михальчишин гостро висловився щодо правлячої партії в Україні.

Comments

  1. На фоні звинувачень ПРдунів у неетичності, постає у надзвичайно вигідному світлі мочілово у Верховній Зраді, молодечі подвиги їхнього .ідера (вбивства, згвалтування зривання шапок) ну прямо зразки маральності б*ять…

  2. Дуже точно підмічено. Краще й не скажеш. +100!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.