Новини світу. 28 січня. Парагвай. Влада Парагваю оголосили про визнання Палестини як незалежної держави в кордонах 1967 року, передає МЗС цієї латиноамериканської країни.

Незалежність Палестини визнала ще одна держава

Таким чином, Парагвай приєднався до Аргентини, Болівії і Бразилії, Чилі і Перу.

“Республіка Парагвай визнає цю державу (Палестину) як вільну і незалежну в межах від 4 червня 1967″, – йдеться в повідомленні парагвайського МЗС.

У документі також наголошується, що “Республіка Парагвай підтверджує свою переконаність в тому, що прямі двосторонні переговори між Ізраїлем і Палестиною, які в даний час припинені, важливі для досягнення миру і безпеки”.

“Рішення, прийнятне для обох сторін, є ключовим для того, щоб обидва народи змогли жити в мирі зі своїми сусідами і досягли бажаної стабільності в регіоні”, – говориться в документі.

Палестинська національна адміністрація (ПНА) прагне створити незалежну державу в межах 1967 року і сподівається, що в ході міжнародних переговорів Ізраїль виведе свої війська з окупованих після війни 1967 року палестинських територій – Західного берега річки Йордан, сектора Газа і Східного Єрусалиму. На цій території ПНА хоче утворити палестинську державу зі столицею в Східному Єрусалимі. Однак Ізраїль відмовляється повернутися до прикордонних ліній 1967 року і не бажає піднімати питання про Єрусалим, який він оголосив своєю “вічною і неподільною столицею”.

В даний час палестино-ізраїльські мирні переговори буксують через відмову уряду Ізраїлю згорнути поселенську діяльність на окупованих територіях, з чим палестинці пов’язують свою подальше участь у мирному вирішенні конфлікту.

Джерело Тренд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.