Новини світу. 21 січня. Ватикан. Влада Ватикану занепокоєна нещодавнім сексуальним скандалом, що вибухнув навколо італійського прем’єр-міністра Сільвіо Берлусконі, і закликала політиків до моральної поведінки.

Сільвіо Берлусконі
Ватикан закликав Берлусконі до моральності

Держсекретар Святійшого престолу кардинал Тарчізіо Бертоне зробив відповідну заяву, коментуючи повідомлення про можливі стосунки прем’єра з неповнолітньою, передає BBC.

Нагадаємо, Італійська прокуратура веде розслідування у справі про причетність 74-річного політика до незаконного звільнення з поліції неповнолітньої іммігрантки, відомої під ім’ям Рубі, що нелегально перебуває на території Італії.

Дівчину з Марокко заарештували за підозрою в крадіжці 3 тис. євро, однак пізніше відпустили після особистого втручання Сільвіо Берлусконі. Разом з тим, в даний час питання стоїть не тільки про те, чи зловживав італійський прем’єр своїми повноваженнями, визволивши незаконну іммігрантку з рук правосуддя. Слідчим зараз не менш цікаво з’ясувати, чи займалася 18-річна Рубі проституцією.

Відзначимо, що подібні скандали дуже критично сприймаються як італійськими ЗМІ, так і політичними силами республіки. Зокрема, колишній політичний прихильник Берлусконі Джанфранко Фіні заявляв, що секс-скандали, пов’язані з іменем прем’єра, “показують всю Італію в поганому світлі”.

Сам Сільвіо Берлусконі традиційно заперечує будь-які подібні звинувачення на свою адресу. Свою симпатію до слабкої статі він аргументує тим, що “краще любити красивих дівчат, ніж геїв”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.