Новини світу. 27 січня. Швейцарія. Відповідальність за сьогоднішній вибух у готелі Давосу взяло на себе швейцарське угруповання лівого спрямування.

Posthotel Morosani, Давос
Вибух у Давосі не вплинув на програму форуму

У своєму зверненні, що надійшло в швейцарське інформаційне агентство АТС, учасники угруповання розповіли, що ще зробили, щоб привернути увагу свого уряду, члени якого приймають зараз участь у роботі Всесвітнього економічного форуму.

Вибір екстремістів припав на готель Posthotel Morosani саме тому, що в ньому зупинилися члени Федеральної ради (уряду) Швейцарії.

Цілі завдати травми службовцям готелю, організатори перед собою не ставили, тому запланували вибух на 06:00 ранку за місцевим часом. Пристрій спрацював о 09:00 ранку, але на щастя дійсно не заподіяв ніякої шкоди.

Автори послання повідомили також, що насипали цукор в бак з мазутом, щоб зіпсувати систему опалення і “холодний вітер з гір задув би рано чи пізно у вуха федеральних радників”.

Готель розташований за півкілометра від “Конгрес-центру”, де проходять основні заходи п’ятиденної зустрічі, що зібрала на гірськолижному курорті 2,5 тисячі представників владних структур, бізнес-еліти і громадських організацій зі 100 країн, включаючи більше 30 глав держав. Відзначимо, що саме у цьому готелі планував зупинитися екс-президент США Білл Клінтон.

Інцидент ніяк не змінив програму форуму і минувся майже для всіх його учасників непоміченим.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.