Новини політики. 24 січня. Харківщина. Опозиційні патріотичні партії Харківщини підписали декларацію про створення постійно діючої координаційної ради опозиції “з метою захисту суспільних і державних інтересів” в області.

Схоже що опозиція дійшла порозумінняЯк повідомила прес-служба Народного Руху України, у декларації наголошується, що протягом 2010 – початку 2011 року

“узурпована однією партією влада рухається в зворотному напрямку від правової держави, від свободи слова, вільного економічного розвитку та забезпечення духовних і культурних потреб громадян”.

За словами активістів, опозиційні політичні партії “єдині в розумінні того, що незалежна, сильна економічно і соборна Україна є найвищою цінністю”, а вільна політична конкуренція – це “єдиний шлях до формування якісної і професійної влади”.

Декларацію підписали голови обласних організацій партії Народний Рух України, ВО “Батьківщина”, партії “Громадянська позиція“, партії “За Україну!“, партії “Народна самооборона“, партії “Реформи і порядок” та Української народної партії.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з’явилася інформація про те, що “Фронт змін”, Європейська партія України, а також партії “Громадянська позиція” та УРП “Собор” ведуть перемовини про об’єднання. В той же час представники партій, підтверджуючи факт консультацій, заявляли, що про результати говорити передчасно.

Джерело Газета.Уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.