Новини спорту. 15 січня. Україна. Федерація футболу України не уповноважувала жодного з віце-президентів на оприлюднення будь-яких офіційних коментарів стосовно позиції її колективних членів чи Виконавчого комітету національної асоціації щодо ідеї скликання позачергового Конгресу ФФУ.

ФФУ відмежовується від заяв своїх високопосадовців

Про це йдеться в заяві прес-служби Федерації.

Як повідомили у прес-службі, у п’ятницю, 14 січня, громадянин Сергій Стороженко (перший віце-президент ФФУ. – Ред.) провів прес-конференцію, на якій розповсюдив інформацію про своє особисте бачення ситуації навколо ХII Конгресу ФФУ.

“Робоча група, створена Адміністрацією ФФУ, продовжує вивчати надіслані від колективних членів документи, у тому числі − 21 первинний протокол про недоцільність проведення позачергового Конгресу − для підготовки предметного розгляду цього питання на засіданні Виконкому у строки, встановлені Статутом організації”, – наголосили у ФФУ.

За інформацією прес-служби, процес аналізу всіх без винятку протоколів уповноважених зборів колективних членів, які було представлено до ФФУ станом на 14 січня, у відповідності до статутних вимог відбувається під пильним моніторингом ФІФА-УЄФА.

Прес-служба ФФУ додатково поінформує про дату проведення зазначеного Виконкому Федерації.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович запевнив керманича ФІФА Йозефа Блаттера у невтручанні держави у справи ФФУ.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.