Новини світу. 15 січня. Норвегія в четвер заявила, що стане першою країною Євросоюзу. яка визнає незалежність Палестини, повідомляє Gulfnews.

Норвегія визнає незалежність Палестини

«Я вже повідомив офіційним особам Палестини, що Норвегія буде першою країною, яка визнає незалежність палестинської держави після того, як тут з’явиться нова інфраструктура, нові держустанови. Ми сподіваємося, що оновлення пройде в мирних умовах. Я вважаю, що всі повинні визнавати нові землі», – цитує агентство слова міністра закордонних справ Палестини Йонаса Гара.

«Норвегія буде прикладати все більше зусиль, щоб Євросоюз і США збільшили свою фінансову і політичну підтримку палестинцям,» – додав Гар. Крім цього, на думку глави МЗС Норвегії, головною причиню відмови міжнародного співтовариства визнати палестинські землі є будівництво ізраїльських поселень на окупованих територіях Палестини.

«Міжнародне співтовариство має змусити Ізраїль припинити свою діяльність в Східному Єрусалимі, яка є основною перешкодою на шляху відновлення мирного процесу в регіоні (в Палестині)», – підкреслив Гар.

Раніше незалежність Палестини визнали Болівія, Бразилія, Аргентина та Уругвай.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.