Новини технологій. 18 січня. Nokia, найбільший виробник мобільних телефонів у світі, закриває роботу свого музичного онлайн-магазину Ovi Music Unlimited (також відомого під брендом Comes With Music) в 27 країнах.

Ovi Music Unlimited Nokia
Nokia припинила торгівлю музикою на Ovi Music Unlimited

За словами офіційних представників фінського гіганта, цей крок викликаний відсутністю інтересу користувачів до цього сервісу, незважаючи на підтримку з боку Universal Music, Sony, Warner Music Group і EMI.

Ймовірно, одна з причин закриття сервісу пов’язана з “прив’язкою” музичних файлів до апарату і DRM-захисту, який забороняє переносити треки з одного пристрою на інший. Користувачі Ovi Music Unlimited будуть як і раніше мати доступ до музики після закриття сервісу, однак вони не зможуть купувати нові пісні. Музичний магазин Nokia, який торгує музикою без DRM, продовжить роботу в 38 країнах.

Ovi Music Unlimited надає користувачам безкоштовний і необмежений доступ до завантаження музики (їх ціна вже була включена у вартість телефону). Він був вперше запущений в кінці 2008 року у Великобританії, що вважається своєрідним “тестовим” ринком для нових мобільних пристроїв і служб в Європі. Хоча спочатку цей сервіс вважався головним конкурентом Apple iTunes, багато клієнтів Nokia залучити не вдалося через відсутність широкої підтримки з боку мобільних операторів.

Ovi Music Unlimited продовжить функціонувати тільки в деяких країнах, у тому числі в Бразилії, Китаї, Індії, Індонезії, Туреччині і Південній Африці.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.