Новини політики. 17 січня. Переслідування нинішньою владою колишніх членів уряду Юлії Тимошенко може стати серйозною перешкодою на шляху України до Європейського Союзу.

Вернер Хойер

Таку думку озвучив державний міністр в Міністерстві закордонних справ Німеччини Вернер Хойер, якого цитує прес-служба “Народної самооборони“.

В прес-релізі МЗС Німеччини від 4 січня 2011 року, який одержав з посольства Німеччини в Україні депутат Володимир Ар’єв, сказано, що держміністр Вернер Хойер “критично налаштований по відношенню до слідства, яке ведеться проти колишніх членів українського уряду”.

“Генпрокуратура з початку 2010 року висуває все нові звинувачення проти колишніх членів уряду екс-прем’єра Тимошенко. Ці посадовці, в тому числі і сама Тимошенко, звинувачуються в зловживанні службовим становищем. Колишній прем’єр-міністр через звинувачення в нецільовому використовуванні державних коштів з 20 грудня 2010 року не має права виїжджати з Києва“, – зазначається в повідомленні МЗС.

У зв’язку з цим держміністр в МЗС Німеччини заявив: “Заслуговує похвали мета президента Віктора Януковича привести Україну в Євросоюз і на цьому шляху посилено боротися з корупцією у власній країні”.

“Проте прізвища тих, проти кого у зв’язку з цим висунуті звинувачення, створюють враження, що українська юстиція цілеспрямовано і політично налаштована проти колишніх членів уряду Тимошенко. Якщо таке враження зміцниться, це може стати серйозною перешкодою на шляху Києва до зближення з ЄС“, – зазначив Хойер.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.