Новини світу. 24 січня. Китай. Найбільший у світі виставковий центр з’явиться в Шанхаї в найближчі роки, інвестиції в будівництво оцінюються в 3,5 мільярда доларів, повідомляє в понеділок газета “Шанхай Дейлі”.

Найбільший виставковий центр у світі побудують в Шанхаї

Будівництво комплексу на заході мегаполісу планується почати вже до кінця 2011 року. За наявними відомостями, інвестиції в його створення складуть 23 млрд. юанів (3,49 мільярда доларів). За даними місцевого уряду, пише видання, виставковий центр площею 500 тисяч квадратних метрів в районі Цінпу Шанхаю, буде зданий в експлуатацію через два роки після початку будівництва, тобто не раніше 2013-2014 років.

За словами заступника голови районного управління плануванням і земельними ресурсами Міна, новий комплекс по площі перевершить найбільший на сьогоднішній день виставковий центр, розташований у Німеччині.

Новий вставний центр займе своє місце в створюваному сьогодні владою міста новому сучасному торговельно-економічному хабі на захід від аеропорту Хунцяо. Крім будівництва самого центру, навколо нього з’являться готелі, буде створена необхідна транспортна та ділова інфраструктура.

За офіційними даними, загальна площа критих виставкових площ у Шанхаї складає 268 тисяч квадратних метрів. При цьому цей показник далекий від щорічно зростаючих потреб фінансового центру. Вже зараз загальна площа виставок, які проводяться в мегаполісі склала близько 8 мільйонів квадратних метрів. За прогнозом фахівців, до 2015 року щорічна потреба міста у виставкових площах досягне 15 мільйонів квадратних метрів.

Джерело РИА Новости

Comments

  1. ото я розумію серйозний виставковий центр, 500 тис метрів то не МВЦ в Києві. Треба збирати гроші і 2013-2014 їхати в Шанхай 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.