Новини України. 24 січня. Заступник глави адміністрації президента Ганна Герман запевняє, що влада не чинить тиску на письменників і журналістів для того, щоб посіяти страх в суспільстві.

Ганна Герман
Герман: безголова міліція приносить шкоду президентові

“Я абсолютно спростовую такі твердження. Я би говорила тут про кілька окремих випадків… Ті випадки, коли написав листа депутат до Генпрокуратури на письменницю, бо йому не сподобалось щось в її книжці і те, що міліція пішла з тим розбиратися, велике глупство”, – заявила вона в ефірі 5 каналу.

“Це дуже шкодить і президенту, і владі, і всім тим реформам, які ми робимо”, – додала чиновник.

“Ми маємо міліціонерів яких маємо. Як казав відомий негативний персонаж в політиці: “Інших письменників для вас у нас нема”. На жаль, у нас інших міліціонерів для наших письменників немає. Але їх треба виховувати, тих міліціонерів, їх треба вирощувати, їх треба вчити. І я вважаю, що це була величезна помилка”, – заявила Герман, передає УП.

“Величезна помилка також була, коли прийшли обшукувати дівчинку, журналістку-блогера, через те, що вона начеб-то щось там мала, якісь відомості про якісь вибухи”, – зазначила вона.

Заступник глави адміністрації уточнила: “Розумію, що у міліції є своя робота, але крім роботи міліція повинна мати ще голову”.

“І якщо міліція не буде мати голови і олії в голові, то вона принесе президенту велику шкоду. І я думаю, президент України дуже серйозно проаналізує ці окремі випадки. Він вже, я знаю, мав дуже серйозну розмову із зверхниками правоохоронних органів на цю тему. І я думаю, що такі випадки в Україні повторюватися не будуть”, – зазначила Ганна Герман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.