Новини політики. 24 січня. Журналісти з’ясували, що двоє людей, які 21 січня зустрічали екс-президента Віктора Ющенка перед Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури з образливими плакатами, раніше приходили до будівлі ГПУ, щоб підтримати Юлію Тимошенко.

Віктор Ющенко
Віктор Ющенко

Як вже повідомлялося, вранці 21 січня Ющенко прибув до Генпрокуратури для дачі свідчень у справі про своє отруєння в 2004 році. Перед будівлею його чекали журналісти, але їх спілкуванню перешкодив конфлікт, що виник між Ющенком і невідомим літнім чоловіком.

Після того, як колишній глава держави вийшов з машини, чоловік почав викрикувати в його бік образи.

“Паскуда! Як ти можеш дивитися людям в очі?”, – Зокрема, сказав він Ющенку.

У відповідь Ющенко допустив, що цього чоловіка надіслала під будівлю Генпрокуратури одна з політичних партій за гроші.

“Якщо тебе прислала сюди якась партія і з записками цими, то, будь ласка, передай великий привіт тій партії і поверни ті гроші. Діти проклянуть тебе. Я за тебе ходжу по цій землі”, – також перейшов на крик Ющенко.

Чоловік та його знайома зустрічали Ющенка з плакатами “Ганьба зраднику України” і “Безбатченківщина, ми – не твоя нація!”. Прес-секретар Ющенка намагалася з’ясувати у чоловіка, хто ж замовник таких написів, проте той запевняв, що прийшов під ГПУ за власною ініціативою.

Як з’ясувалося, раніше ця ж пара приходила під будівлю ГПУ, але з іншими плакатами. Вони зустрічали Юлію Тимошенко і дякували їй за виплату пенсій. Жінка навіть подарувала екс-прем’єру букет білих троянд.

Джерело Цензор.Нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.