На традиційному фестивалі Маланок в селі Горошова Борщівського району Тернопільщини учасники кепкували з президента Віктора Януковича та з футбольної збірної України.

Вертоліт для Януковича

Під час карнавального шоу, яке традиційно відбувається 13 та 14 січня, селяни продемонстрували президентський гелікоптер. Його виготовили на базі триколісного мотоцикла. Зробили з арматури каркас та обтягнули його цупкою тканиною. Учасник карнавалу, який грав роль Януковича, вітаючи присутніх зі Старим Новим роком, завершив свою промову словами: “Ну кароче, с йолкой вас”.

Інша команда учасників підготувала виступ восьминога Пауля. Згідно з його прогнозом, збірна України стане переможцем на Євро-2012. Щоправда нашій команді спрогнозували перемогу в грі в підкидного дурня.

Фестиваль Маланок – традиційне релігійно-обрядове свято, яке проводять напередодні Старого Нового року в Придністровських селах Тернопільщини, на Буковині та Прикарпатті. Назва свята походить від святої Меланії, день якої припадає на 13 січня. Обов’язковим елементом свята є переодягнений в Маланку хлопець. Він з компанією друзів за ніч повинен відвідати якнайбільше хат з незаміжніми дівчатами.

Джерело ГазетаУа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.