Новини світу. 15 січня. Москва. Московська міліція посилює заходи безпеки на Манежній площі, де передбачається проведення несанкціонованої акції представниками радикально налаштованої молоді.

В центр Москви знов вивезли ОМОН

На даний момент на площу прибули близько 40 автобусів і вантажівок з військовослужбовцями внутрішніх військ, співробітниками міліції і ОМОН.

Також на площі чергують близько п’яти бригад “швидкої допомоги”, одна з яких призначена для надання реанімаційної медичної допомоги. Також там є представники пожежної служби. Біля пам’ятника маршалу Георгію Жукову та навпроти виходу зі станції метро “Мисливський ряд” припарковано ще близько 20 легкових автомобілів міліції та дорожньо-патрульної служби, передав “Інтерфакс”.

Вхід на Червону площу в даний момент обмежений. Відвідати її можна тільки з боку вулиць Варварка, Іллінка і Нікольська. Туристів і перехожих пропускають на головну площу міста через металеві рамки, співробітники міліції оглядають їх особисті речі. Мавзолей відкритий для доступу.

На прилеглих станціях метро посилюються заходи безпеки. На станції “Мисливський ряд” і у всьому комплексі підземних переходів чергують більше 30 співробітників міліції і військовослужбовців внутрішніх військ, близько 15 бійців ОМОН. Торговий центр “Мисливський ряд” продовжує працювати в звичайному режимі. На Манежній площі до теперішнього момент скупчення молодих людей помічено не було.

У суботу в Москві проходить акція пам’яті вболівальника “СпартакаЄгора Свиридова, вбито 6 грудня 2010 року в бійці на Кронштадтському бульварі на півночі Москви. Його загибель стала приводом для масових заворушень на Манежній площі в центрі столиці 11 грудня. У ході розслідування вбивства Свиридова встановлено, що уродженці північнокавказьких республік навмисне спровокували бійку, в ході якої побили, та розстріляли з травматичного пістолета п’ятьох москвичів на очах їх знайомої дівчини.

Після чого були впіймані працівниками міліції, і пізнеше відпущені, на вимогу діаспори.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.